Показаны сообщения с ярлыком завод Орландо (Петропавловськ-Камчатський) РФ. Показать все сообщения
Показаны сообщения с ярлыком завод Орландо (Петропавловськ-Камчатський) РФ. Показать все сообщения
воскресенье, 28 июля 2013 г.
среда, 8 мая 2013 г.
Підприємець збирається відсудити в України чотири мільйони гривень
ФОТО надане компанією "Камчадал-Плюс"
Торгова марка "ГубернаторЪ Камчатки" виступила партнером VI міжпарламентського турніру з більярду 2010 року в Донецьку. Костянтин Комісаров змагався із сином президента Віктором Януковичем
Лише відмова в розмитненні з причин відсутності санітарного контролю на внутрішній митниці. І хоча за проведення цього нібито відсутнього контролю відповідають саме СЕС та митниця, розмитнити товар українському імпортеру "Камчадал-Плюс" досі не дають. Терміни придатності ікри давно минули, але утилізувати її без постанови державного органу неможливо. Адже ніхто не хоче нести відповідальність за інцидент.
— Усі дії по недопущенню розмитнення нашої фури координувала Служба безпеки України. Наша ікра вироблена за Міждержавним стандартом СНД ГОСТ-18173 2004 року. Україна за нього голосувала, але всередині країни поки що діє ДСТУ 1972 року, який не передбачає використання нового консерванта — Е211, бензоат натрію. Це стало основною зачіпкою.
На полицях українських магазинів повно ікри виробництва наших конкурентів, яка зроблена за ДСТУ 2004 року. Згідно з ним, добавка Е211 дозволена, а також допускається сумарна доза консервантів — до 2000 міліграмів на кілограм. Такі ж параметри дозволені санітарними нормами якості продовольчої сировини та харчових продуктів, затвердженими Міністерством охорони здоров'я, та прописані в санітарно-гігієнічному висновку, отриманому підприємством "Орландо" від Міністерства охорони здоров'я.
Утім, вони не збігаються з рекомендованими медико-біологічними вимогами МБВ-89 — не міждержавним, а внутрішнім нормативним документом України. Офіційної заборони та постанови про забраковку ікри від СЕС немає, а є лише внутрішнє листування між СБУ, СЕС та митницею про невідповідність партії старому ГОСТу — 1972 року через присутність нового консерванта Е211 бензоату натрію, — пояснює колишній директор "Камчадал-Плюс", засновник і представник "Орландо" в місті Петропавлівськ-Камчатський Костянтин Комісаров.
За його словами, не довівши свої звинувачення про шкідливість ікри в суді, СБУ фактично незаконно зобов'язала митницю не допустити розмитнення ікри. Офіційно СБУ ніяких звинувачень по справі №1375 за півтора року компанії не пред'явила. І через закінчення терміну давності справа, очевидно, була закрита. Тому виробник просить Адміністрацію президента зобов'язати СБУ відізвати свої внутрішні листи з митниці, якими вона заблокувала розмитнення ікри, і дозволити санітарному лікарю врешті видати розпорядження на її утилізацію.
— Ми загнані у патову ситуацію. Санітарний лікар не може забракувати товар і видати припис на знищення ікри. Де-юре товар не забракований, а де-факто ніхто не хоче брати на себе відповідальність за те, чому він досі — понад 540 днів — стоїть на митниці у величезній фурі з рефрижератором, котрий треба постійно підтримувати. У фурі весь цей час живе водій Борис Логинов, якого іноді підміняє син. Якщо в нас закінчаться гроші, ми відключимо холодильник. Тоді за декілька днів банки з ікрою роздує, вони вибухнуть. З'являться хробаки. І митниця буде мати санітарні наслідки. А це може статися у будь-який момент, як тільки водію набридне і він просто кине фуру, — попереджає Комісаров.
Він висловив останню надію на те, що ситуацію можна буде виправити, коли прийдуть відповіді на звернення до Адміністрації президента й Кабінету Міністрів.
— Камчатський рибзавод "Орландо" постачає свою продукцію найвищої якості в Україну вже 17 років, має єврономер 23L. Ікру регулярно закуповували найвідоміші санаторії та здравниці країни, їдальні Верховної Ради й Міністерства закордонних справ, Нацбанк України, ФК "Динамо" тощо. Ми завжди відповідали за якість. Тому наша ікра завжди подобалася першим особам країни. Але тепер, коли я звертаюся про допомогу до депутатів, послів, Адміністрації президента та Кабміну — ніхто не хоче навіть своєчасно надати відповідь на звернення. Я вже задумуюсь, чи варто продовжувати вести бізнес в Україні? Адже так само на митниці може стати будь-яка майбутня фура з найякіснішою камчатською ікрою, — зазначає представник "Орландо".
Комісаров готує позов до митниці й санепідемстанції з вимогою компенсувати збитки на 4 млн грн з урахуванням вартості простою та самого вантажу. 1,4 млн з них було витрачено на судові тяганини, утримання ікри на митниці, солярку, зарплатню й готель для водія.
Подробиці на суспільному блозі сайта ikra.ua.
Ірина РИБАКОВА
http://gazeta.ua/articles/scandals-newspaper/_pidpriemec-zbiraetsya-vidsuditi-v-ukrajini-chotiri-miljoni-griven/496174
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/scandals-newspaper/_pidpriemec-zbiraetsya-vidsuditi-v-ukrajini-chotiri-miljoni-griven/496174">Gazeta.ua</a>
Депутаты уже не смогут есть красную икру
Опубликовано Май 8, 2013
С убытком в полмиллиона долларов США мощная российская компания «Орландо», известная украинскому потребителю, как производитель Красной икры под торговой маркой «ГубернаторЪ Камчатки» покидает украинский рынок. Об этом на брифинге в информационном агентстве «УНИАН» сообщил журналистам бизнесмен, которому принадлежат торговые марки «Губернатор Камчатки» и «Ikra.ua» Константин Комиссаров.
По словам Комиссарова, его бизнес «заказали» конкуренты.
«У меня была встреча с конкурентами в мае 2012 года на Камчатке. Они мне говорили, что вопрос будет решен, но в половинном режиме, — половину фуры ты отдашь. И, точно, мне в июле из различных служб говорят — растомаживай. Можешь не деньгами, можешь половину отдать, и все. Не могу сказать, что служебные люди прямо это говорили, но их друзья подходили. Источник шел именно от конкурентов. — Да, будет решено, но «в пополаме». А за что? А за что «в пополаме» то? », — сказал Комиссаров.
Константин Комиссаров также отметил, что все происходило в неформальном режиме и криминальному документированию не подлежит.
«Получается, таким способом можно решить, а законным — нельзя», — сказал Комиссаров.
Он добавил, что не принял правила игры, которые ему пытались навязать украинские чиновники.
«Я вам хочу сообщить, кто в течение этих лет, — с 1996 года были покупателями красной икры «Орландо». Я вот сидел и расписывал, когда мы начинали в 90-х годах, мы завозили официально икру, «розмытнювалы», вообще не было конкурентов официальных. Все было из под полы, из вагона поезда, на рынке оптовом. И, поэтому, наша икра пользовалась спросом. Мы поставляли красную икру через спецбазу в санатории Южного берега Крыма — «Курпаты», «Южный», санаторий МВД, гостиница «Ялта-Интурист», «Ореанда». — Это учреждения статусные», — уточнил Комиссаров.
Он также отметил, по качеству камчатского продукта не возникало никаких вопросов. Она проверялась многократно. И, красная икра с Камчатки пользовалась большим успехом, в том числе и на саммите СНГ в санатории «Южный».
«Мы знаем, у нас спецзаказ и наша продукция пошла первым лицам. Мы не волновались, мы всегда отвечали за качество. Также в 90-х годах — столовая МИД Украины, гостиница «Киев», — депутатский отель. Обещали помочь в решении вопроса с чиновниками депутат Чернега с «Удара» и депутат Стретович. Стена — непробиваемая. Были инициированы депутатские проверки, но все они заканчиваются ничем. Если бы государству реально было что нам предъявить, то за полтора года были бы уголовные дела, поставлены все точки над «и». Но, не за что забраковать самую хорошую продукцию, — вот вопрос », — констатировал ситуацию Комиссаренко.
Бизнесмен также удивлен, что в связи с со сложившейся ситуацией на таможне в Одессе, ни финансисты-банкиры, ни депутаты ВР полакомиться настоящим деликатесом уже не смогут. И это, несмотря на действующие договоры о поставках красной икры в Нацбанк Украины и буфет Верховной Рады. Красная икра с Камчатки практически исчезла и с прилавков столичных супермаркетов.
«Наши конкуренты празднуют победу, а потребитель останется без качественной продукции с Камчатки.
Натуральная красная икра с Камчатки на Украинском рынке потребительских товаров была представлена в объемах 5-7%, — не более. Остальная продукция завозится из Америки, из мороженого сырья с добавлением «энзимов». Американсеие баночки, они очень дешевые, и стоят лишь 30-40 грн.
Мы же завозили в Украину Красную икру, изготовленную из свежего сырья, а не замороженную, без добавления «энзимов» и ручной обработки. Она в украинских магазинах стоит около 130 грн. 140-граммовая баночка. И вот этот небольшой, но качественный сегмент с помощью государственных чиновников «заказали» и «вырубили» конкуренты.
Мы, конечно, пострадаем в первую очередь, но покупатель, потребитель тоже пострадает», — сказал бизнесмен.
Он также добавил, что убытки, которые понесла его фирма на таможенной границе в Ивано-Франковске составляет более полумиллиона долларов. Эта сумма включена в судебные тяжбы, куда входит компенсация за испорченный товар, неполученная прибыль, транспортные расходы на поддержку микроклимата в рефрижераторе, плюс проживание водителя в отеле на границе. Само предприятие-импортер «Камчадал-Плюс» — обанкротилось.
«Берется Закон, который находится не на высоте, он носит рекомендательный характер, — подзаконный акт. А Госстандарт — это документ принятый на Совете СНГ по стандартизации, который правительство в Кабмине должно было одобрить в рамках договора Украины с Россией», — отметил бизнесмен.
Он также заявил, что компания «Орландо» подала в суд на Министерство здравоохранения Украины.
«Представляется нам Заключение на завод «Орландо» с одними параметрами, а затем второй чиновник другой документ из-под полы достает, и говорит — а вот это документам не соответствует. И все. Икра не бракуется, но и через таможенную территорию Украины не пропускается», — отметил Комиссаров.
Он уточнил, что кроме внутренних указаний для украинского Минздрава обязано действовать и Международное законодательство.
«Люди и сейчас звонят. Нужна нам эта продукция. Я говорю — помогите нам выбраться из этой «неприятности». Речь идет не о спасении этой фуры. Сейчас придет новый сезон, а как же ее завозить. Ну, вроде там разрешение СЭС с параметрами 2000 мг. по бензоату натрия. Но, вдруг снова перевернется все с ног на голову, и через другую фирму завезем, а закончится тем же. Нам нужно получить «зеленый свет, ну помогите кто-нибудь» — сказал он.
Комиссаров также добавил, что не помогла и проведенная бесплатная дегустация Красной икры с Камчатки в депутатском бильярдном клубе «Парламент».
«Спросите у них, хорошая была икра? Никто не отравился из этих депутатов? И вот это все сейчас отсекается. На той фуре с просроченной красной икрой мы уже ставим крест. Но дальше что делать? Возвращаться в Россию? Только там торговать и остается », — отметил Комиссаров.
Он также констатировал, что Красная икра конкурентов по госстандартам 2004 присутствует на украинском потребительском рынке с теми-же самыми консервантами Е-211 — бензоат натрия с такой же дозой консервантов — 2000 мг.
«Мы сделали контрольные закупки. К ним прилагаются качественные удостоверения, где прописан бензоат натрия и сорбиновая кислота, где общее содержание консервантов — 2000 мг., — То, что для нас запрещают.
«Так, как довели до банкротства предприятие «Камчадал-Плюс» могут в этой стране разорить каждого. Никакой защиты от коррумпированных чиновников в этой стране не существует», — констатировал Комиссаров.
Он также отметил, что убытки компании настолько велики, что если в такую сумму будет обходиться каждая проверка на таможне из-за недостатков в законодательстве, то это грозит разорением всей Украине.
В конце брифинга Константин Комиссаров предупредил чиновников о вероятности локальной экологической катастрофы, угрожающей Ивано-Франковской таможне из-за несвоевременной утилизации испорченной красной икры. В случае, если холодильная установка в рефрижераторе фуры по какой-то причине сломается, то банки с икрой взорвутся.
«Из-за жары консервы станут помпажными, а затем взорвутся. Это — антисанитария. Таможню в Одессе придется просто закрыть », — подвел итог сказанному Комиссаров.
Он считает, что подобное развитие событий возможно с повышением температуры воздуха до 30С.
И, без принятия волевого решения со стороны чиновников самого высокого ранга, ничем положительным для имиджа Украины, как торгового партнера, это не закончится.
Владислав Кордик, Город-инфраструктура
вторник, 30 апреля 2013 г.
На митниці от-от вибухне фура з ікрою на 4 мільйони гривен
01.05.2013 13:23
Виробник червоної ікри заявив про можливе припинення поставок червоної ікри в Україну
Виробник червоної ікри компанія «Орландо» (Петропавловськ-Камчатський, РФ), представлена на українському ринку торговою маркою "Губернатор Камчатки", заявила про можливе припинення поставок червоної ікри в Україну.
Новий сезон, який має початися в липні, може не відкритися через конфлікт на митниці в Івано-Франківську, де вже близько 1,5 року на митному терміналі стоїть фура з продукцією підприємства. Про це на прес-конференції в УНІАНповідомив засновник «Орландо» і власник торгових марок «Губернатор Камчатки» і «IKRA.UA» Костянтин Коміссаров.
«Питання зараз стоїть не про порятунок цієї фури. А ось зараз прийде новий сезон і я, як «Орландо», думаю, а як же мені завозити? Начебто є дозвіл СЕС, але раптом знову перевернеться все з ніг на голову й ми через іншу фірму завеземо, а закінчиться все тим же. Далі що робити? Йти до Росії й там тільки торгувати?» - сказав він.
Нагадаємо, колізія полягає в тому, що фура знаходиться на митному терміналі з листопада 2011 року, термін придатності продукту закінчився в серпні 2012 року, при цьому власник продукту не має можливості ні утилізувати продукцію, ні відправити її безпосередньо виробнику через судову тяганину й низку інших бюрократичних процедур.
За даними К.Коміссарова, через простій фури компанія вже зазнала збитків у розмірі 400 млн грн, а підприємство «Камчадал Плюс», яке виконувало функції імпортера продукції «Орландо» в Україні, й зовсім збанкрутіло.
При цьому засновник «Орландо» попередив про можливі екологічні наслідки невчасної утилізації зниклого товару. За його словами, протягом усього часу простою в холодильному відділенні підтримується необхідний температурний режим, проте якщо він не буде дотриманий, то банки з ікрою вибухнуть.
«У такій жарі банка роздується, потім вибухне, потім поповзуть черв'яки. Якщо кінчиться фінансування й ми далі не підтримуватимемо холод у машині, то через три-п'ять днів у ній усе вибухне. Це антисанітарія буде цілковита. Митницю в Івано-Франківську доведеться через санітарні норми просто закрити», - попереджає К.Коміссаров.
Знайти вихід із ситуації, що склалася, за словами підприємця, можна лише за допомогою вольових рішень, прийняти які може лише керівництво країни, проте відповідей на листи, направлені до Адміністрації Президента України, Кабінету міністрів і посла РФ в Україні, поки не послідувало.
Підприємець збирається відсудити в України чотири мільйони гривень
Велика партія червоної ікри виробництва російської компанії "Орландо" вже півтора року стоїть на івано-франківській митниці. Ніякого офіційного документа про те, що ікра бракована, власники фури так і не отримали: ні припису, ні передбаченої законом постанови санлікаря. Лише відмова в розмитненні з причин відсутності санітарного контролю на внутрішній митниці.
І хоча за проведення цього нібито відсутнього контролю відповідають саме СЕС та митниця, розмитнити товар українському імпортеру "Камчадал-Плюс" досі не дають. Терміни придатності ікри давно минули, але утилізувати її без постанови державного органу неможливо. Адже ніхто не хоче нести відповідальність за інцидент.
— Усі дії по недопущенню розмитнення нашої фури координувала Служба безпеки України. Наша ікра вироблена за Міждержавним стандартом СНД ГОСТ-18173 2004 року. Україна за нього голосувала, але всередині країни поки що діє ДСТУ 1972 року, який не передбачає використання нового консерванта — Е211, бензоат натрію. Це стало основною зачіпкою.
— Усі дії по недопущенню розмитнення нашої фури координувала Служба безпеки України. Наша ікра вироблена за Міждержавним стандартом СНД ГОСТ-18173 2004 року. Україна за нього голосувала, але всередині країни поки що діє ДСТУ 1972 року, який не передбачає використання нового консерванта — Е211, бензоат натрію. Це стало основною зачіпкою.
На полицях українських магазинів повно ікри виробництва наших конкурентів, яка зроблена за ДСТУ 2004 року. Згідно з ним, добавка Е211 дозволена, а також допускається сумарна доза консервантів — до 2000 міліграмів на кілограм. Такі ж параметри дозволені санітарними нормами якості продовольчої сировини та харчових продуктів, затвердженими Міністерством охорони здоров'я, та прописані в санітарно-гігієнічному висновку, отриманому підприємством "Орландо" від Міністерства охорони здоров'я.
Утім, вони не збігаються з рекомендованими медико-біологічними вимогами МБВ-89 — не міждержавним, а внутрішнім нормативним документом України. Офіційної заборони та постанови про забраковку ікри від СЕС немає, а є лише внутрішнє листування між СБУ, СЕС та митницею про невідповідність партії старому ГОСТу — 1972 року через присутність нового консерванта Е211 бензоату натрію, — пояснює gazeta.ua колишній директор "Камчадал-Плюс", засновник і представник "Орландо" в місті Петропавлівськ-Камчатський Костянтин Коміссаров.
За його словами, не довівши свої звинувачення про шкідливість ікри в суді, СБУ фактично незаконно зобов'язала митницю не допустити розмитнення ікри. Офіційно СБУ ніяких звинувачень по справі №1375 за півтора року компанії не пред'явила. І через закінчення терміну давності справа, очевидно, була закрита. Тому виробник просить Адміністрацію президента зобов'язати СБУ відізвати свої внутрішні листи з митниці, якими вона заблокувала розмитнення ікри, і дозволити санітарному лікарю врешті видати розпорядження на її утилізацію.
— Ми загнані у патову ситуацію. Санітарний лікар не може забракувати товар і видати припис на знищення ікри. Де-юре товар не забракований, а де-факто ніхто не хоче брати на себе відповідальність за те, чому він досі — понад 540 днів — стоїть на митниці у величезній фурі з рефрижератором, котрий треба постійно підтримувати.
За його словами, не довівши свої звинувачення про шкідливість ікри в суді, СБУ фактично незаконно зобов'язала митницю не допустити розмитнення ікри. Офіційно СБУ ніяких звинувачень по справі №1375 за півтора року компанії не пред'явила. І через закінчення терміну давності справа, очевидно, була закрита. Тому виробник просить Адміністрацію президента зобов'язати СБУ відізвати свої внутрішні листи з митниці, якими вона заблокувала розмитнення ікри, і дозволити санітарному лікарю врешті видати розпорядження на її утилізацію.
— Ми загнані у патову ситуацію. Санітарний лікар не може забракувати товар і видати припис на знищення ікри. Де-юре товар не забракований, а де-факто ніхто не хоче брати на себе відповідальність за те, чому він досі — понад 540 днів — стоїть на митниці у величезній фурі з рефрижератором, котрий треба постійно підтримувати.
У фурі весь цей час живе водій Борис Логинов, якого іноді підміняє син. Якщо в нас закінчаться гроші, ми відключимо холодильник. Тоді за декілька днів банки з ікрою роздує, вони вибухнуть. З'являться хробаки. І митниця буде мати санітарні наслідки. А це може статися у будь-який момент, як тільки водію набридне і він просто кине фуру, — попереджає Коміссаров.
Він висловив останню надію на те, що ситуацію можна буде виправити, коли прийдуть відповіді на звернення до Адміністрації президента й Кабінету Міністрів.
— Камчатський рибзавод "Орландо" постачає свою продукцію найвищої якості в Україну вже 17 років, має єврономер 23L. Ікру регулярно закуповували найвідоміші санаторії та здравниці країни, їдальні Верховної Ради й Міністерства закордонних справ, Нацбанк України, ФК "Динамо" тощо. Ми завжди відповідали за якість. Тому наша ікра завжди подобалася першим особам країни.
Він висловив останню надію на те, що ситуацію можна буде виправити, коли прийдуть відповіді на звернення до Адміністрації президента й Кабінету Міністрів.
— Камчатський рибзавод "Орландо" постачає свою продукцію найвищої якості в Україну вже 17 років, має єврономер 23L. Ікру регулярно закуповували найвідоміші санаторії та здравниці країни, їдальні Верховної Ради й Міністерства закордонних справ, Нацбанк України, ФК "Динамо" тощо. Ми завжди відповідали за якість. Тому наша ікра завжди подобалася першим особам країни.
Але тепер, коли я звертаюся про допомогу до депутатів, послів, Адміністрації президента та Кабміну — ніхто не хоче навіть своєчасно надати відповідь на звернення. Я вже задумуюсь, чи варто продовжувати вести бізнес в Україні? Адже так само на митниці може стати будь-яка майбутня фура з найякіснішою камчатською ікрою, — зазначає представник "Орландо".
Коміссаров готує позов до митниці й санепідемстанції з вимогою компенсувати збитки на 4 млн грн з урахуванням вартості простою та самого вантажу. 1,4 млн з них було витрачено на судові тяганини, утримання ікри на митниці, солярку, зарплатню й готель для водія.
Коміссаров готує позов до митниці й санепідемстанції з вимогою компенсувати збитки на 4 млн грн з урахуванням вартості простою та самого вантажу. 1,4 млн з них було витрачено на судові тяганини, утримання ікри на митниці, солярку, зарплатню й готель для водія.
Російська компанія Орландо (ТМ ГубернаторЪ Камчатки) може припинити поставки червоної ікри до України
Виробник червоної ікри компанія «Орландо» (Петропавловськ-Камчатський, РФ), представлена на українському ринку торговою маркою "Губернатор Камчатки", заявила про можливе припинення поставок червоної ікри до України в новому сезоні, який почнеться в липні, через конфлікт на митниці в Івано-Франківську, де вже близько 1,5 року на митному терміналі стоїть фура з продукцією підприємства.
Про це на прес-конференції в УНІАН повідомив засновник «Орландо» і власник торгових марок «Губернатор Камчатки» і «IKRA.UA» Костянтин Коміссаров.
«Питання зараз стоїть не про порятунок цієї фури, а ось зараз прийде новий сезон і я, як «Орландо», думаю, а як же мені завозити? Начебто є дозвіл СЕС, але раптом знову перевернеться все з ніг на голову і ми через іншу фірму завеземо, а закінчиться все тим же. Далі що робити? Йти до Росії й там тільки торгувати?» - сказав він.
Нагадаємо, колізія полягає в тому, що фура знаходиться на митному терміналі з листопада 2011 року, термін придатності продукту закінчився у серпні 2012 року, а власник продукту не має можливості ні утилізувати продукцію, ні відправити її безпосередньо виробнику через судову тяганину й низку інших бюрократичних процедур.
За даними К.Коміссарова, через простій фури компанія вже зазнала збитків у розмірі 4 млн. грн., а підприємство «Камчадал Плюс», яке виконувало функції імпортера продукції «Орландо» в Україні, й зовсім збанкрутіло.
Водночас засновник «Орландо» попередив про можливі екологічні наслідки невчасної утилізації зниклого товару. За його словами, протягом усього часу простою в холодильному відділенні підтримується необхідний температурний режим, проте якщо він не буде дотриманий, то банки з ікрою вибухнуть.
«За такої спеки банка роздується, потім вибухне, потім поповзуть черв'яки. Якщо закінчиться фінансування і ми далі не підтримуватимемо холод у машині, то через три-п'ять днів у ній усе вибухне. Це антисанітарія буде цілковита. Митницю в Івано-Франківську доведеться через санітарні норми просто закрити», - попереджає К.Коміссаров.
Знайти вихід із ситуації, що склалася, за словами підприємця, можна лише за допомогою вольових рішень, ухвалити які може лише керівництво країни, проте відповідей на листи, направлені до Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів і посла РФ в Україні, поки не було.
ТМ ГубернаторЪ Камчаки возможно уйдет с рынка
Об этом на пресс-конференции сообщил основатель "Орландо" и собственник торговых марок "Губернатор Камчатки" и "IKRA.UA" Константин Комиссаров.
"Вопрос сейчас стоит не о спасении этой фуры, а вот сейчас придет новый сезон и я, как "Орландо", думаю, а как же мне завозить? Вроде бы есть разрешение СЭС, но вдруг опять перевернется все с ног на голову и мы через другую фирму завезем, а закончится все тем же. Дальше что делать? Уходить в Россию и там только торговать?" - сказал он.
Напомним, коллизия заключается в том, что фура находится на таможенном терминале с ноября 2011 года, срок годности продукта истек в августе 2012 года, при этом владелец продукта не имеет возможности ни утилизировать продукцию, ни отправить ее непосредственно производителю из-за судебных проволочек и ряда других бюрократических процедур.
По данным К.Комиссарова, из-за простоя фуры компания уже понесла убытки в размере 400 млн грн, а предприятие "Камчадал Плюс", которое выполняло функции импортера продукции "Орландо" в Украине, и вовсе обанкротилось.
При этом основатель "Орландо" предупредил о возможных экологических последствиях несвоевременной утилизации пропавшего товара. По его словам, в течение всего времени простоя в холодильном отделении поддерживается необходимый температурный режим, однако если он не будет соблюден, то банки с икрой взорвутся.
"В такой жаре банка вздуется, потом взорвется, потом поползут черви. Если кончится финансирование и мы дальше не будем поддерживать холод в машине, то через три-пять дней в ней все взорвется. Это антисанитария будет полнейшая. Таможню в Ивано-Франковске придется в силу санитарных норм просто закрыть", - предупреждает К.Комиссаров.
Найти выход из сложившейся ситуации, по словам предпринимателя, можно только с помощью волевых решений, принять которые может лишь руководство страны, однако ответа на письма, направленные в Администрацию Президента Украины, Кабинет министров и послу РФ в Украине, пока не последовало.
Источник: УНИАН
ОРЛАНДО вместе с ТМ ГубернаторЪ Камчатки могут покинуть Украину
30 апреля, 18:28 Корпоративная Украина
Причиной такого решения может стать конфликт на таможне в Ивано-Франковске, где уже около 1,5 года на таможенном терминале стоит фура с продукцией предприятия.
Об этом на пресс-конференции в УНИАН сообщил основатель "Орландо" и владелец торговых марок "Губернатор Камчатки" и "IKRA.UA" Константин Комиссаров.
Как сообщается, фура находится на таможенном терминале с ноября 2011 года, срок годности продукта истек в августе 2012 года, при этом владелец продукта не имеет возможности ни утилизировать продукцию, ни отправить ее непосредственно производителю из-за судебной тяжбы и ряда других бюрократических процедур.
Но речь, по словам К.Комиссарова, сейчас идет не о спасении этой фуры, а о том как в новом сезоне завозить продукцию?
"Вроде есть разрешение СЭС, но вдруг снова перевернется все с ног на голову. Мы через другую фирму завезем, а закончится все тем же. Дальше что делать? Идти в Россию и там только торговать?" - заявил бизнесмен.
По его данным, из-за простоя фуры компания уже понесла убытки в размере 400 млн грн, а предприятие "Камчадал Плюс", которое выполняло функции импортера продукции "Орландо" в Украине, и вовсе обанкротилось.
Найти выход из сложившейся ситуации, по мнению предпринимателя, можно только с помощью волевых решений, принять которые может только руководство страны, однако ответов на письма, направленные в Администрацию Президента Украины, Кабинет министров и послу России в Украине, пока не последовало.
понедельник, 19 ноября 2012 г.
суббота, 10 ноября 2012 г.
Подписаться на:
Сообщения (Atom)









